trh
19 بهمن 1401 - 00:29

آینده انقلاب متعلق به شما جوانان و نوجوانان است

زهک-استاندار سیستان و بلوچستان گفت: آینده انقلاب از آن شما جوانان و نوجوانان بوده بنابراین این فرصت را قدر بدانید چرا که این دوره از زندگی، دوران شکوفایی و خلاقیت است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کرمی در ادامه سفر به شهرستان زهک، عصر امروز در مراسم محوری جشن انقلاب در شهرستان زهک ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: در این ایام تمام مردم ایران به رهبری امام‌خمینی (ره) انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانده و بعد از رحلت ایشان نیز مقام معظم با رهبری رهبر حکیم و فرزانه ایران با همراهی ملت صحنه‌های مختلفی را پشت سر گذاشتند.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی با وجود تمام سختی‌ها در اوج اقتدار و در حال پیشرفت است.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این انقلاب اراده الهی بود، اذعان کرد: هنگامی که اراده الهی به هر کاری تعلق گیرد حتی اگر همه قدرت‌های دنیا نیز جمع شوند هیچ کاری از آنها ساخته نخواهد بود.

وی ادامه داد: آینده انقلاب از آن شما جوانان و نوجوانان بوده بنابراین این فرصت را قدر بدانید چرا که این دوره از زندگی، دوران شکوفایی و خلاقیت است.

کرمی افزود: معلمی شغل انبیا است و امروز معلمان رسالت بزرگی را برعهده دارند و اگر درست حرکت کنید نسل آینده نسلی متفکر، متدین، انقلابی و جهادی خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: بهترین دوران برای یادگیری دوران جوانی و نوجوانی است بنابراین معلمان توجه کرده و برای دانش‌آموزان وقت بگذارند.

استاندار سیستان‌وبلوچستان با بیان اینکه همیشه به یاد خداوند باشید، تأکید کرد: جوانی و نوجوانی فرصتی بی‌نظیر است لذا شما جوانان و نوجوانان از این فرصت برای تقویت ارتباط خود با خدا استفاده کنید.

وی ادامه داد: با همت و تلاش همه شما جوانان و نوجوانان آینده این استان به لطف الهی آینده‌ای روشن خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1026423