trh
18 دی 1401 - 20:54

حضور 4 پزشک متخصص در خلیل آباد/ مسیر تردد معلولان به شهر مناسب سازی می شود

فرماندار خلیل آباد گفت: مسیر تردد افراد معلول ونابینایان از درب منزل آنان تا مسیر اصلی داخل شهر مناسب سازی می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از خلیل آباد، سید مسعود یاوری فرماندار خلیل آباد در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان که عصر امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد، اظهار کرد: دستگاههای خدماتی موظف هستند در دو شهر خلیل آباد و کندر مناسب سازی مسیر های تردد افراد معلول و نابینا را فراهم نمایند.

وی دراین جلسه ضمن اشاره به سیاست های باز دولت سیزدهم در گره گشایی از مشکلات مردم، گفت: تهعد اشتغال این شهرستان در سال جاری 981 نفر می باشد که 100 درصد این تعهد در سامانه رصد اشتغال کشور با ثبت 990 نفر بوقوع پیوسته است.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه این میزان اشتغال با پرداخت تسهیلات بیش از 30میلیارد تومان درسال جاری به متقاضیان ایجاد شده است، از ثبت و پایش آن در سامانه رصد خبر داد.

یاوری همچنین از حضور 4 پزشک متخصص در شهرستان خبر داد که این پزشکان در تخصص جراحی داخلی، زنان زایمان ، روان پزشک و قلب می باشند.

وی در ادامه به زیرساخت های بیمارستان خلیل آباد اشاره کرد وگفت: ایجاد محل امحای زباله های عفونی و ایجاد بانک خون و بخش دیالیز بیمارستان در دست توسعه واجرا است که شاهد حرکت ها خوبی دراین حوزه خواهیم بود.

فرماندار خلیل آباد از واگذاری زمین رایگان در تمامی روستاها به متقاضیان دریافت زمین خبرداد وگفت: چنانجه متقاضی زمین در روستاها باشد ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وظیفه دارد زمین رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد.

انتهای پیام/70053

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 963920